“Satiec savu meistaru!”

No 6. līdz 8. aprīlim tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, stāstnieki, tautas teicēji, muzikanti un dziedātāji 152 vietās visā Latvijā aicināja uz pasākumu “Satiec savu meistaru!”. 

Projekta mērķis bija vēstīt plašākai sabiedrībai par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un pārmantošanu, kā arī par meistariem, viņu zināšanām un prasmēm.

7. aprīlī Valmieras Valsts ģimnāzijas studijā “Riekums” tikās esošās un topošās “meistares”.  

Dalījāmies ar zināšanām un prasmēm. Priecājāmies par jaunajām dalībniecēm!

Aušanas studijā “Riekums” vadītāja  Janīna Grāvere.

Foto Tamāra Visocka

Valmieras pilsētas un novadu izglītības iestāžu koru konkursa 1. kārta

DiplomsValmieras Valsts ģimnāzijas 10.-12. klašu jauktais koris "BONUS" (diriģents Renārs Veličko) ieguva 1. pakāpes diplomu ar 41,53 punktiem!

WhatsApp Image 2018-04-04 at 16.54.04

Satiec savu meistaru

satiec savu meistaru18

Sibemol 12

23224878 922703087881188 1329916991 o

INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PULCIŅI 2017./2018.M.G.

VALMIERAS VALSTS ĢIMNĀZIJAS

INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PULCIŅI 2017./2018.M.G.

 

Pulciņi

Klašu grupa

Vadītājs

Telpa

Nodarbību laiki

Jauktais koris „BONUS”

9.- 12.

Renārs Veličko

223. kab.

P., C. 16.00

Meiteņu koris ,,GAMMA”

7.-12.

Renārs Veličko

Svinību zāle

P.T. 14.30

Vokālais ansamblis

7.-12.

Renārs Veličko

Svinību zāle

C.17.30

Vokāli instrumentālie ansambļi

7.-12.

Renārs Veličko

339. kab.

Interesēties pie vadītāja

Pūtēju orķestris „SI BEMOL”

7.-12.

Mārtiņš Birnis

Renārs Veličko

Svinību zāle;

339. kab.

O.T. 15.30

Individ.nod. – pēc vienošanās

Deju kopa „PĒRKONĪTIS”

7.-9.

Liesma Ērgle

VS

O. 16.00 C. 18.00

Deju kopa „PĒRKONĪTIS”

10.-12.

Liesma Ērgle

VS

P. C.19.00

Sporta deju studija „SALTĀRE”

7.-12.

Rihards Bergs

Svinību un sporta zāle

Interesēties 102.kab

Dramatiskais   pulciņš

12.

Ilze Pukinska

Svinību zāle

Pēc vienošanās vai interesēties 102.kab

Improvizācijas teātris

7.-12.

Agita Mačuka

Kamīnzāle

C. 14.30

Novadpētniecības un skolas muzeja pulciņš

7.-12.

Aija Antone

Ineta Amoliņa

113. kab.

O. 14.30

TLM Aušanas studija ,,RIEKUMS”

10.-12.

Janīna Grāvere

Aušanas kab.

T. (2x mēnesī) 17.00 un pēc vienošanās

Keramikas un porcelāna apgleznošanas pulciņš

7.-12.

Kristīne Zemļicka – Brālēna

Keramikas darbnīca

T. 15.00

Šaha un dambretes pulciņš

7.-12.

Anzelms Tamanis

1.Stāva foajē

O. 11.10

Robotikas pulciņš (plānojas)

7.-12.

 

010. kab.

 

Robotikas programmēšana

7.-12.

Indra Caune

022. kab.

T. 15.15

Vispārējā fiziskā sagatavotība un “Sporta spēles”

7. – 9

10.– 12.

Māris Priedītis

Maija Priedīte

 

Sporta angārā

C. 15.15

Skolas avīze “Skolas kabata”

7.-12.

Dagnija Feldhūne

 

227. kab.

C. 14.30

 

3D modelēšana

9. – 12.

Uģis Švalbe

021. kab.

T. 16.00

 

* Sīkākas ziņas par pulciņu nodarbībām un laikiem skatīt skolas mājas lapā: www.vvg.edu.lv

 

Skolēniem vēl ir iespēja darboties

  • VVĢ skolēnu parlamentā
  • Jaunsargu nodarbībās
2011. Copyright © Valmieras Valsts Ģimnāzija. All rights reserved.
By: Fresh Joomla templates