2018. g. 3. februārī plkst. 10:00

VVĢ sporta angārā

Spēka pasaules kluba rīkotās sacensības

Apsveicam!

004(1)          Š.g. 16.decembrī Valmieras 2.vidusskolā norisinājās Valmieras Spēka pasaules kluba rīkotās sacensības Valmieras pilsētas skolu jauniešiem spiešanā guļus.

Valmieras Valsts ģimnāzijas jauniešu komanda izcīnīja 1.vietu.

Komandā startēja: Kārlis Puriņš; Krišjānis Jēgers, Dāvids Pommers, Gvido Vintergollers, Silvestrs Grava.

Informācija, foto: sporta skolotāja M.Priedīte

Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības rudens krosā 2017

248Ļoti veiksmīgi Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēni startēja Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensībās rudens krosā, kuras šogad norisinājās Naukšēnu novada vidusskolas trasēs.

„B” grupā komandu vērtējumā tika izcīnīta 1.vieta.

Komandā startēja: Aija Denija Trēziņa, Sonora Pētersone, Rainers Loiko, Dāvis Fjodorovs, Vadims Vačiļa, Reinis Mačulāns, Matīss Golubevs, Ralfs Matīss Balodis.

Vidusskolas grupā ļoti sīvā konkurencē Valmieras Valsts ģimnāzijas jaunieši izcīnīja 3. vietu.

Komandā startēja: Arta Renāte Rulle, Paula Katrīna Purmale, Līva Marta Poča, Kristiāna Buldure, Artūrs Rainers Talcis, Nils Sārs, Oskars Zariņš, Markuss Dubavs, Kārlis Puriņš.

Paldies visiem skolēniem par atsaucību un cīņassparu.

Informācija:sk.M.Priedīte

Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības futbolā „B” grupas zēniem

IMG 0754Š. g. 13. septembrī, Vidzemes olimpiskā centra futbola laukumos, norisinājās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības futbolā „B” grupas zēniem. Piedalījās 7 skolu komandas. Mūsu skolas zēnu komanda, izcīnot pirmo vietu apakšgrupā, kvalificējās finālam, kur tikās ar Valmieras Viestura vsk. komandu un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komandu. Pašaizliedzīgā cīņā mūsu skolas komanda izcīnīja 1.vietu.

Komandā spēlēja: Dāvis Sīka, Ralfs Balodis, Reinis Mačulāns, Dāvis Lūkass Reinsons, Eduards Portnajs, Rainers Loiko, Artūrs Bērziņš, Edgars Irmejs, Eduards Aleksandrs Trēziņš.

Foto, informācija: sporta skolotājs Māris Priedītis

Rudens pludmales volejbola turnīrs 2017

Šo nedēļu iesākām ar ikgadējo rudens pludmales turnīru! Priecē, ka turnīrā sastapām daudzus iepriekšējo turnīru dalībniekus, kā arī pievienojās jauni spēlētāji.

Meiteņu grupā 1.vietu izcīnīja Undīne Ribele un Linda Vēvere (12.a), 2.vietu ieguva Līva Poča un Elza Melbārde (11.b), 3.vietā ierindojās Kristīne Vergina (12.a) un Arta Logina (11.c).

Zēnu grupā pavasarī izcīnīto 1.vietu ieradās aizstāvēt un arī nosargāja Kristers Vēveris un Elmārs Grugulis (12.a), 2.vietu ieguva Pēteris Štāls (12.c) un Kārlis Puriņš (12.b), 3.vietu ļoti spraigā mačā izcīnīja Nils Sārs un Oskars Zariņš (11.a).

Paldies visiem dalībniekiem un uz tikšanos pludmalē atkal pavasarī!